DOM


Nasze gospodarstwo położone jest nad jeziorem na blisko 3 ha całkowicie ogrodzonej działce z własną linią brzegową nad jeziorem Wałpusz. Dom znajduje się na wydzielonej z całości kompleksu ogrodzonej posesji ok. 70 m od jeziora Wałpusz oraz w odległości ok. 300 m od jeziora Starokiejkuckiego (I klasa czystości), a także 250 m od Puszczy Piskiej. Istnieje możliwośc zorganizowania wycieczek rowerowych i pieszych do puszczy. Okoliczne jeziora obfitujące w ryby stwarzają wspaniałe warunki dla wędkarzy. Pobliski kompleks lasów w sezonie jest bardzo zasobny w grzyby. Dla wszystkich gości jako niespodziankę przygotowujemy degustację regionalnych potraw. 10 minut drogi autem od Szczytna sprawia, że nocowanie tutaj może być pretekstem do zwiedzania tego miasta.
Konstrukcja domu jest dwukondygnacyjna o łącznej powierzchni blisko 160 m2 z przeznaczeniem do wypoczynku całorocznego. Na wszystko skladają się duży salon z jadalnią oraz 4 sypialnie plus 4 łazienki. W domu znajduje się osiem/dziesięć miejsc noclegowych. Trzy sypialnie z łazienkami znajdują się na pierwszym piętrze, jedna sypialnia plus łazienka na parterze. Na parterze do dyspozycji gości obszerny salon z kominkiem oraz jadalnia. Kuchnia nie jest dostępna (tylko dla personelu kuchennego).


nasze specjały

Dostępna jest telewizja satelitarna oraz możliwość skorzystania z internetu (po wcześniejszym uzgodnieniu). Do dyspozycji gości naprzeciwko domu w dogodnym miejscu znaduje się miejsce na ognisko, kamienny grill oraz taras, na którym wyśmienicie smakują mazurskie śniadania i obiadokolacje. Pragniemy zaznaczyć, iż wynajęcie domu możliwe jest jedynie z pełnym wyżywieniem. Zapewniamy, że nasze wyroby zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusty. Ponadto na działce znajduje się aleja modrzewiowa, która oddziela ją od reszty kompleksu zapewniając odpowiedni poziom prywatności, czyniąc to miejsce bardzo intymnym i cichym. W końcu alei modrzewiowej znajduje się hangar na sprzęty wodne oraz rowery i urokliwe zejście nad jezioro. Nad jeziorem oprócz przepięknej panoramy tafli jeziora i wyspy do dyzpozycji gości są dwa pomosty: rekreacyjny i wędkarski (patrz → Galeria).


       
nasz zwierzyniec

   
dom gospodarza

       
wejście do domu i taras wypoczynkowy

       
miejsce wspólnych posiłków | letnia jadalnia | taras

           
salon w domu gospodarza i łazienki

   
pokoje gościnne w domu gospodarza


sceneria zimowa